UYGULAMA ALANLARI


MANYETİK VİBRATÖR

ELEVATÖR BESLEME

Bunker altı VEM2 model elektromanyetik vibratör kullanımı ile vibro besleyici ürünü elevatöre düzenli beslemektedir. Elevatörün hızına bağlı olarak vibro besleme otomatik düzenlenmektedir.Get inspired by the breathtaking photos on https://toursanluis.com and start planning your next getaway.

MANYETİK VİBRATÖR

TOZ DOLUM

Tuxel / Belçika firmasına ithal ettiğimiz VEM1 model vibratörlerimiz ile toz dolum makinasında verimlilik ve hız müşteri tarafından talep edilen teknik değerlere ulaşmıştır.

MANYETİK VİBRATÖR

BİSKÜVİ BESLEME

2010 yılında yapmış olduğumuz proje ile müşterimiz bisküvi besleme kanalı imal etmiş ve boyu 2 metre olan besleyicinin altına 3 adet VEM2 model elektromanyetik vibratör kullanarak başarıya ulaşmıştır. 

Tesiste şu anda 20 adet besleyici sorunsuz çalışmaktadır.

MANYETİK VİBRATÖR

BARDAK BESLEME

İmalat sırasında fırınlanmış bardakların iki bant arası iletiminde VEM2 model Elektromanyetik Vibratörler ile başarılı sonuç alınmıştır.

MANYETİK VİBRATÖR

SİLO ALTI BESLEME

Kimya sektöründe toz besleme amaçlı tasarlanmıştır. “V” şeklindeki kanal ile hassas besleme sağlanmıştır..

Hızlı veya yavaş ilerleme ile istenilen kapasite elde edilebilinir.

MANYETİK VİBRATÖR

BİSKÜVİ BESLEME

1250 mm uzunluğunda ve 5 kanaldan oluşan bisküvi besleme hattında bir adet VEM4 kullanılmıştır. 1250 – 1750 mm uzunluklarda 2 adet VEM4 ve 1750 – 2250 mm uzunluklarda 3 adet VEM4 ile istenilen besleme sağlanmıştır. 

MANYETİK VİBRATÖR

KARBON DOLUMU

Su temizleme filtreleri için Aktif Karbon granürlerinin dolumunda kullanılmak için tasarlanmıştır. Hacime bağlı olarak belirlenen zaman aralığında dolum yapmaktadır. %95 hızlı dolumdan sonra otomatik olarak yavaş doluma geçerek hazneyi doldurup duruş yapmaktadır. 6 kefeli dizayn edilmiş olan besleme ünitesi istenilen sayıya göre yapılabilmektedir.

Video UYGULAMALAR / VİDEO / KARBON DOLUMU

MANYETİK VİBRATÖR

ÜÇÜ BİR YERDE

Üç farklı granür ürünü kavanoza koymak için tasarlanmıştır. Tartıma bağlı olarak dolum,hızlı yavaş ve durma olarak otomatik olarak çalışmaktadır.

MANYETİK VİBRATÖR

ÜZÜM ÇEKİRDEK SIKMA

Üzüm çekirdeğini sıkma ünitesine düzenli besleme yapar. Sıkma ünitesinin aşırı yüklenmesi durumunda besleme otomatik olarak yavaşlar veya durur. Paslanmaz ünite olması işlem sonrası temizlik yapmaya olanak verir.
http://associatedtherapies.com/therapist-profiles/